تالار گفتگو

بازگشت به لیست بحث ها ←

نظرات درباره ی سایت جدید.
سلام و عرض خسته نباشید به مدیر محترم سایت.1-عکس رونالدو که اولین صفحه سایت هست رو بردارید با اینکه من خودم عاشق رونالدو هستم ولی این کار موجب میشه که طرفداران پر و پا قرص فوتبال که بعضی ان ها بارسلونایی هستن از این سایت خداحافظی میکنند{خخخ}و یا کسانی که تازه برای ثبت نام می ایند و بارسایی هستند هم از ثبت نام خود جلوگیری میکنند البته این تعداد کمی هستند که همین تعداد کم =50 یا 100 یا 200 هزار نفر هستند که اگر جذب شوند موجب طرفداران بیشتر سایت میشود و سایت مشهور تر میشود بنابر این عکس بازیکن یا لوگوی تیمی نگذارید.2-برای هر مناسبتی به همه ی تیم ها یک جایزه ای از 500 هزار تا 600 هزار داده شود یا اگر مناسبت مهم تری است بیشتر داده شود این طوری عضو های سایت راضی تر میشوند.3-هزینه ی فعال کردن اکادمی را به 1 ملیون تغیر دهید چون سایت هایی را دیده ام که فعال کردن اکادمی را 1 ملیون گذاشته اند . 4- مدیر محترم سایت شما میتوانید یک جام به جام های دیگر اضافه کنید این طوری نفرات بیشتری به این سایت میایند و اون جام وقتی که یک مناسبت خاصی پیش می اید برگزار شود {البته محدودیت لیگی برایش در نظر گرفته شود و هزینه ی ورود داشته باشد}این طوری طرفداران بیشتری جذب میشوند و عضو های سایت شوق بیشتری به این سایت نسبت به سایت های دیگر دارند. 5- همونطور که یک دوست عزیز گفته بود در بازی های دوستانه تیم های انلاین را هم بگذارید نظر جالبی است و برای سایت عالیست . 6- هزینه ی فعال کردن یا ارتقا دادن داریی هارا کمتر کنید که این هم خیلی برای سایت عالیست . ممنون و تشکر از مدیریت سایت . ایجاد کننده : تیم من و خدا . تمام
ایجاد کننده: من و خدا
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۰:۴۴:۵۶
375 بازدید | 2 پاسخ

(۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۴:۳۲:۰۹)

کاملا در ۲ مورد مخالفم. هزینه اکادمی باید بیشتر هم باشه نمیشه که تیمهای تازه وارد سریع بخوان به تیم های قدیمی و صاحب سبک برسن. هزینه استخدام کارمند هم باز باید بالاتر باشع تا عدالت بین تیمهای تازه تاسیس و قدیم تاسیس بقرار باشه

(۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۲۰:۵۱:۰۶)

20

جهت ارسال پاسخ باید وارد حساب کاربری خود شوید. ورود ←