تالار گفتگو

بازگشت به لیست بحث ها ←

روز شمار
با سلام
زحمت كشيديد وتغييرات جديد احمال شد ولي يه مورد خيلي مهم ديگه هم درمورد سن بازيكنان اگه لحاظ بشه ديگه عالي ميشه
اگه بشه روزشمار سن بازيكنان هم فعال بشه خيلي عالي ميشه و ميشه دقيقا فهميد كه بازيكن چندسال وچندروز از سنش سپري شده
ودر مورد بازيكنايي هم كه در ماركت قرار ميگيرن اگه سنشون متوقف بشه و زمانيكه به فروش ميرسند سنشون فعال بشه خيلي عالي ميشه
با سپاس
ميثم بهشتي
ایجاد کننده: ESTEGHLAL BEHSHAHR
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ ۰۸:۳۹:۲۰
626 بازدید | 3 پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۲۳ ۱۸:۳۵:۳۸)

MEYS@M Y@MPI این چهره که معرفی میکنم و نفر اول تو این سایت است کلاه مرا برداشته به من تیم فروخته حالا امده و تیم فروخته شده به منو رو بعد از چند ماه را رمز گذاشته این عوضی از من پول گرفته دوستان عزیز گول حرفاشو نخورید اگه به شما تیم بده بعدا میاد رمزشو عوض میکنه از دست شما کاری بر نمیاد این اشغال عوضی پول دزد حالا پول منو رو میخوره تیمش هم رو پس گرفته با درجه بهتر روز اول تیم فروخته بازیکن اکادمیش 200 بوده حالا که کار کردم و بازیکناشو به 700 رسوندم رمز رو نه یکبار بلکه دوبار عوض کردهخواهش میکنم تیم نخرید ازش

(۱۳۹۴/۰۹/۲۳ ۱۶:۰۱:۵۸)

دوستان گول حرف های شیاد ها و کلاهبردار ها رو نخورید اول تیم بهتون میفروشن بعدش رمز رو تغییر میدن یک کلاهبردار هم این سایت داره اسمش میثم یامپی دو تا سایت هم تیم داشت تیم هاشو بستن این عوضی از این راه داره پول در میاره گول حرف هاشو نخورید

مدیر سایت

(۱۳۹۴/۰۹/۱۷ ۱۳:۵۸:۲۸)

سلام و عرض ادب
باید بررسی بشه و در صورت امکان اجرا بشه
ممنون از شما.

جهت ارسال پاسخ باید وارد حساب کاربری خود شوید. ورود ←