تالار گفتگو

بازگشت به لیست بحث ها ←

لطفا مدیر پاسخ دهد
من دیروز مبلغ 5000 تومان بتعداد 1000000 سکه خریداری کردم و اتفاقا بحساب تیم هم واریز شد.بعداز اختلالات بوجود آمده در دیتا بیس وبسایت علاوه بر اینکه تاریخ سایت بکلی تغییر کرده و تمامی بازیهای روز گذشته دوباره تکرار شدند یک میلیون سکه اینجانب ناپدید شده...لطفا رسیدگی کنید ... ما به شما اعتماد داریم عزیزان...خواهشا حتما آرشیو یا بکاپ سایت رو بررسی کنید و مبالغی که شاید از دیگران نیز از بین رفته را دوباره اعمال نمایید.
با تشکر از شما و تمامی کاربران با حوصله های اف سی
ایجاد کننده: امید شهدای قزلناو
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۲۰:۰۴:۵۸
315 بازدید | 17 پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۰۶ ۰۰:۳۶:۴۸)

والا چی بگم دیگه ولی متمعنم یا دوپینگش گرفته یا سایت قاطی کرده

(۱۳۹۵/۰۱/۰۵ ۲۳:۱۴:۲۷)

همیشه امادگی بازیکنان من 100

(۱۳۹۵/۰۱/۰۳ ۰۵:۰۹:۵۵)

تیم دنجر از جمله تیمهای رو به پیشرفت و رو به قوی شدنع. لابدمیانگین سنی بازیکناش پایینه و شما تیمتو ریکاوری نداده بودی

(۱۳۹۵/۰۱/۰۲ ۱۱:۰۰:۳۹)

چه جوری danger منو 6 بر 1 بردد اونم با اون با زیکنای اشغالش

(۱۳۹۵/۰۱/۰۲ ۰۳:۰۹:۳۸)

دوست من هیچ جای شک و شبهه ای نیست .گمونم من اشتباه محاسبه کرده بودم

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۲۱:۳۶:۲۲)

دوست عزیز مشکل چطوری برطرف شد؟لطفا شفاف سازی کنین تا سوتفاهمی پیش نیاد نسبت به سایت

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۸:۳۸:۱۵)

مشکل برطرف شد /
اگه میشه پیام های منو پاک کنین ////ممنون

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۸:۲۸:۰۹)

دوستانی که لطف میکنن و جواب میدن خواهش میکنم جوابهای درست بدین یا جواب ندین /منم میدونم خرج و مخارج تیمم چقدره اما اینو که گفتم درجواب ادمین محترم بود که فرمودن برای مخارج تیمتون کم شده آخه مگه میشه ؟؟با توجه به امکانات تیم من یه حساب سرانگشتی بیشتر از 400هزارتا نمیشه اما از تیم من 3میل کم شد اونم بعد از خرید از سایت.تیم من قبلش 2میل و 900 موجودی داشت اگه میخواستن کسر کنن از روی همون کسر میشد نه از خرید جدید من.------از همه ی اینا گذشته ادمین محترم لطف کنن یک بررسی بفرماین تا هم خیال من راحت بشه هم خودتون که اگه سایت ایراد داره درستش کنین .چون در اینصورت من دیگه از سایت سکه نخواهم خرید

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۶:۵۱:۱۲)

عقابهای پایتخت

(۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۱۸:۰۵:۰۱)

من جای مدیریت بودم بجای یک میلیون سکه این بنده خدا دو میلیون سکه میدادم بهش لااقل بخاطر استرسی که گرفتش

مگه 100 هزار میخاد سکه بخره استرس داشته باشه ؟

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۳:۲۷:۵۲)

درضمن دستمزد کارمندان هم مشخصه یه جمع و تفریق ساده مجهول پیدا میشه.موفق باشی

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۳:۲۵:۵۶)

دوست عزیز هزینه تیم ربطی به رده لیگ نداره بستگی داره به قدرت بازیکنات که هرچی بیشتر باشه دستمزدشون بیشتره و همچنین بستگی داره به درجه کارمندانی که تو هر سطح استخدام کردین ولی هرچی باشه باز ۳میلیون سکه زیاده واسه خرج و برج تیمت. شما برو تو قسمت گزارشات مالی تیمتون اونجا به صورت دقیق زده همه خرج کردها و واریز سکه های تیمتو

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۲:۰۴:۲۶)

یعنی میخواین بگین هزینه های تیم من تو این لیگ بیش از 3 میل شده ؟؟؟پس تو لیگ یک حتمن 20میل بیشتره؟؟

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۲:۰۱:۴۷)

سلام مجدد
مگه مبلغی که واریز میشه به حساب تیم بعد از کسر هزینه ها نیست؟موجودی تیم من پایان فصل قبل حدود 2میل بود بعد لز قهرمانی تیمم چیزی حدود 1میل به تیمم واریز شد که گمون کنم بعد از کسر هزینه ها سکه واریز میشه موجودی من قبل از خرید 2میل و 900 بود بعد من اقدام به خرید کردم که موجودی من شد 10میل و 900 چیزی نزدیک به 4میل من برای تیمم خرج کردم بعد از یک خروج و ورود به تیم دیدم موجودی من همون شده که قبل از خرید بود. اونوقت شما میگی بابت مخارج تیم کسر شده من خریدم بعد از لیگ بندی بود .یعنی شما هزینه ه ا رو کم کردین بعد لیگ بندی کردین .اگر هم اون 4 برابر تونو الکی گذاشتین یه چیزی اول که پول میدیم میخریم واریز میشه واسه دلخوشی مون بعد یهویی کسر میشه

مدیر سایت

(۱۳۹۵/۰۱/۰۱ ۰۱:۲۵:۴۶)

سلام این مشکل برای منم پیش اومد همین الان نزدیک به 3 میل سکه هام پرید لطفا" رسیدگی بفرمایید

سلام و عرض ادب برای شما هم که از طریق تماس با ما اقدام کرده بودید پاسخ داده شد که به دلیل هزینه های تیم در پایان هر فصل بوده.
موفق و پیروز باشید

(۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۲۰:۴۷:۳۳)

سلام این مشکل برای منم پیش اومد همین الان نزدیک به 3 میل سکه هام پرید لطفا" رسیدگی بفرمایید

(۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۱۸:۰۵:۰۱)

من جای مدیریت بودم بجای یک میلیون سکه این بنده خدا دو میلیون سکه میدادم بهش لااقل بخاطر استرسی که گرفتش

مدیر سایت

(۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۱۶:۴۸:۱۴)

سلام و عرض ادب
سکه های شما اضافه شدند.

جهت ارسال پاسخ باید وارد حساب کاربری خود شوید. ورود ←