تالار گفتگو

بازگشت به لیست بحث ها ←

درخواست شوم بابت عدم شرکت تیمم در جام حذفی
در درخواست اول فرموده بودین که قسمت تنظیمات باید توجه داشتم باشم که شرکت در جام خذفی در حالت فعال باشه که در حالت فعال بود. در پاسخ درخواست دوم هم فرمودین که رتبه لیگ تیمم در فصل قبل چندم شده بود که خدمتتون عرض کردم لیگ پیش دوم گروه شدم و لیگ قبلشم قهرمان شدم. خواستم بدونم مشکل تیمم حل شدش به امید خدا؟ چون اینجوری تیم خیلی عقب میفته هم از لحاظ رنکینگ هم از لحاظ تجربه بازیکنای جوان تیمم. مممنون
ایجاد کننده: عقابهای پایتخت2
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۰۴:۰۰:۱۰
255 بازدید | 10 پاسخ

(۱۳۹۵/۰۳/۰۶ ۱۹:۲۱:۵۶)

تا زمانیکه تو جام حذفی شرکت نکنی و تجربه بازیکناتو بالا نبری تیمت پیشرفتی نداره.

(۱۳۹۵/۰۳/۰۶ ۱۹:۲۱:۲۸)

چون افزایش تجربه بازیکن خیلی مهمه که با بازیای زیاد قدرتش بیشتر میشه

(۱۳۹۵/۰۳/۰۶ ۱۹:۲۰:۳۴)

تا زمانیکه تو جام حذفی شرکت نکنی و تجربه بازیکناتو بالا نبری تیمت پیشرفتی نداره.

(۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۱۷:۰۸:۴۱)

من موافق نیستم //چرا باید جلو انصراف از جام حذفی رو بگیرین ؟؟؟

من به هیچ وجه دوست ندارم تو جام حذفی شرکت کنم /دلیلش هم اینه که شرکت تو جامی که باختت مسلّمه چه سودی داره ؟؟

هر وقت تیمم قوی شد شرکت میکنم.
جام حذفی همه ی تیمها هستن از لیگ برتر گرفته تا لیگ 5
یعنی اون تیمی که تازه وارد بازیا شده میاد تو جام حذفی با تیمهای لیگ برتر مسابقه میده این کجاش درسته ؟؟

ادمین محترم که اینهمه زحمت میکشین یه فکری به حال این قضیه کنین تا تیمهای هم سطح یا هم لیگ تو یک جام شرکت داده بشن.

اینجوری بهتر میشه .
نه ؟؟؟؟؟

(۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۱۲:۲۰:۰۰)

اشتباه لپی تو تایپ بود :-(

(۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۱۰:۴۶:۴۲)

B-)

(۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۰۹:۳۴:۱۹)

درخواست سوم ن شوم

مدیر سایت

(۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۲۲:۲۴:۴۰)

احتمالا باید رفع بشه با تغییر تیم ها یا این حال شاید جلوی انصراف از حذفی رو بگیریم

(۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۱۹:۰۲:۴۲)

اگه اجازه انصراف داده نشه بهتره. چون تنظیمات جام حذفی بهم میخوره. پس با این حساب لیگ بعدی که کلا گروه ها عوض میشه مشکل برطرف میشه؟

مدیر سایت

(۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۱۷:۲۳:۳۵)

سلام و عرض ادب
خب بررسی دقیق انجام دادم
موضوع انصراف تعدادی از تیم ها از حضور در جام حذفیه که باعث میشه تعداد تیم ها در بعضی لیگ ها به حد نصاب برای ایجاد جام حذفی نرسه و بعضی تیم ها جام حذفی نداشته باشن

یا باید همینطوری ادامه داشته باشه بازیها یا اجازه انصراف به تیم ها از جام حذفی داده نشه

جهت ارسال پاسخ باید وارد حساب کاربری خود شوید. ورود ←