تالار گفتگو

بازگشت به لیست بحث ها ←

گفتگوی آنلاین
سلام به همه ی دوستان و اددمین محترم
باز هم پیشنهاد دارم
تو این سایت یه بخشی هست به اسم گفتگوی آنلاین و اینطور که متوجه شدم فقط بین دوستان تیم خودمون اگر کسی آنلاین باشه میشه ازش استفاده کرد که البته این خوبه ولی پیشنهاد من چیه ؟
من میگم بیاین در کنار این یا اصلا" همینو تغییر بدین به گفتگوی آفلاین اونم فقط رابط باشه بین کاربر و ادمین .حالا مدیر میتونه چندتا ادمین بزاره با امکان جوابگویی و دسترسی به امکانات سایت و برای هر کدوم از اونها یه فایل در تیمشون ایجاد کنه تا پرسش کاربرها بعد از ارسال وارد اون بخش بشه و هر ادمین یا ناظم سایت بتونه حداقل به 50 یا 100 تا پرسش پاسخ بده و در صورت امکان رفع مشکل کنه و یا اونو ارجاع بده به مدیریت سایت ..
منتظر پیشنهادهای دیگر منم باشین

ممنون و سپاس
ایجاد کننده: persepolic
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ ۰۹:۱۵:۳۵
750 بازدید | 17 پاسخ

(۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۰۹:۴۴:۰۳)

پرسپولیس <3 <3 <3

(۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۰۹:۴۳:۱۹)

کی میخواد بازی دوستانه کنه
هرکی میخواد من حاضرم :-D

(۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۰۹:۴۱:۴۵)

سلام

(۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۱۸:۰۵:۰۶)

کیرم تو سایتتون چرا کسی پاسخگو نیس

(۱۳۹۸/۰۶/۰۷ ۱۱:۵۵:۴۵)

سلام دوستان من سکه لازم دارم داراییم منفیه کسی پیدا میشه بده

(۱۳۹۸/۰۳/۱۵ ۱۱:۵۸:۳۷)

کسی برده میخواد

(۱۳۹۸/۰۳/۰۱ ۰۷:۲۶:۵۶)

من کاملا با این پیشنهاد موافقم :)

(۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۵:۰۸:۰۴)

سلام بر دوستان
من میخوام بدونم که از دکمه غیر فعال(روانشناس) کی میتونم استفاده کنم ؟؟؟
در ضمن من یک تیم جدید هستم سپاس از همراهیتون

(۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ۱۳:۴۱:۱۸)

من خريد اكانت كردم ولي پول كسر شد واريز نشد به حسابم

(۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ۱۳:۴۱:۰۸)

(۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ۱۳:۴۰:۳۷)

(۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ۱۳:۴۰:۱۳)

(۱۳۹۷/۱۰/۰۶ ۱۶:۵۰:۱۱)

مسخره ترین سایت مربیگری . یه سایت دزد و کلاهبردار که فقط پول میگیره ، دوستان جدید لطفا در سایت کلاهبردار وقت خود را حرام نکنید . اینجا هیچ پشتیبانی نداره . امروز 100 میلیون سکه دارین فردا ندارین . هیچ کسی هم جوابگو نیس . اینقد که این سایت باگ داره . هر کسی اکانت منو بخواهد با حداقل قیمت بهش میفروشم . تمام بازیکنام هم زیر 19 سال هستن . امروز 280 میلیون سکه داشتم یه خرید کردن شد80 میلیون . یه سایت فوق العاده ضعیف

(۱۳۹۷/۰۸/۱۹ ۲۰:۵۴:۲۷)

سلام به همه

(۱۳۹۷/۰۸/۰۳ ۱۱:۰۵:۲۸)

سلام دوستان خوب
در جواب دوست اولمون که در مورد اکانت طلایی که با گوشی خریداری کردین من از این بابت اطلاعی ندارم ولی هین اندازه بگم که اکانت طلایی النه شده 5هزار تومن و اگر از طریق سیستم خریداری کنین به درستی انجام میشه من خودم یه 3ماهه خریداری کردم و مشکلی نداره.برای تماس هم میتونین از طریق ایمیل با مدیریت تماس برقرار کنین چون در قسمت تماس با ما هیچکس پاسخگو نیست و من گمون کنم شما درست میگی اینجا متوکه شده خخخخخخخخخ.

در جواب دوس دیگر که برای استفاده از دوپینگ سوال کردن به نطر من هیچوقت ازین گزینه استفاده نکنین و اینقدر تیمتون رو قوی کنین که نیازی به این گزینه نداشته باشین. ولی حالا که پرسیدین باید بگم در قسمت راهنمای بازی راجع به این گزینه مطلب گذاشته و شما میتونی با مراجعه به اونجا راهنمایی لازم رو بگیرین.

(۱۳۹۷/۰۸/۰۳ ۱۰:۲۶:۱۴)

سلام چطوری از گزینه دوپینگ میشه استفاده کرد؟

(۱۳۹۷/۰۷/۱۸ ۲۲:۳۱:۵۷)

من اکانت طلایی از نرم افزار موبایل خریدم ولی فعال نشده .جالبش اینه که با گوشی وقتی میخوای بخری نوشته 3 هزار تومان ولی بعد پرداخت 5 هزار تومان از حسابم کم شد باز خوبه یکماهه خرید کردم .انگار مسئولین سایت کلا نیستن اینجا متروکه شده . هیچ پشتیبانی نیس . فقط این سایت پول رو میگیره . هیچ نامه ایی رو جواب نمیده . شخصا چن بار نامه زدم ولی جوابی ندادن . یه مشکل دیگه هم اینه که وقتی خرید تجهیزات استادیوم از جمله صندلی نور چمن میزنی دوباره فرداش برمیگرده مثل قبل متوسط میشه

جهت ارسال پاسخ باید وارد حساب کاربری خود شوید. ورود ←